Jdi na obsah Jdi na menu
 


aktuality

Příspěvky

Výsledky našich mužstev

7. 9. 2021

Dospělí: Kostomlaty - Polerady  7:0 (5:0)

Starší žáci:  Kostomlaty/Ohníč - Ledvice/Hostomice  0:14

Dorost: Šluknov/Jiříkov - Rtyně/Kostomlaty  8:0 (4:0)

 

Benefiční zápas na počest Jaroslava Milichovského

26. 5. 2021

 

Jaroslav Milichovský odešel do fotbalového nebe...

25. 4. 2021

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás opustil dlouholetý člen našeho klubu a výboru, pan Jaroslav Milichovský.

 

Zimní příprava A týmu - 2020

26. 1. 2020

Přípravné zápasy:

18.1.  Kostomlaty - Hostomice  13 h (UMT Osek)   5:3 (3:0)

26.1.  Kostomlaty - Ohníč  13 h (UMT Osek)  0:6 (0:3)

2.2.  ASK Lovosice B - Kostomlaty  14 h (UMT Lovosice)  7:5 (1:2)

8.2.  Radovesice - Kostomlaty   (UMT Brozany)  5:0 (2:0)

9.2.  Kostomlaty - Zabrušany  13 h (UMT Osek)  3:2 (2:0)

23.2.        Háj - Kostomlaty  12 h  (UMT Osek)

13.-16.2.  Soustředění Kostomlaty (Teplice) 

7.3.   Kostomlaty - Milešov   10 h    (UMT Srbice)

Každé úterý trénink od 19 h: UMT Teplice, středa od 18:30: tělocvična Kostomlaty, soboty dle dohody fyzická příprava. Tréninky společné s dorostem Kostomlaty/Hostomice.

 

 

Nové dresy A týmu v klubových barvách.

25. 9. 2019

 

Kostomlaty - Proboštov B 2:1 (0:0)

25. 9. 2019

Poctivě odehrané utkání proti dobrému soupeři se dlouho odvíjelo bez branek. Měli jsme prostorovou převahu a navázali jsme herně na druhý poločas minulého zápasu. Pořád se ale nadřeme na vstřelení gólu. Ten přišel až v sedmdesáté minutě, když byl uzdravený Kugler úspěšnější v souboji s brankářem. Když chvíli na to přidal druhý gól střelou zpoza šestnáctky, bylo rozhodnuto. Soupeř stačil jen zkorigovat na rozdíl gólu.

Sestava: Jonáš - Bláha, Řeřicha, Polák Jarda - Knotek, Hänel Aleš - Janota (Javůrek), Zeman, Beneš - Kinzl, Hampl (Kugler)

branky: Kugler 2x

 

Výběr okresu (1979) - stará garda Kostomlat 3:3

21. 8. 2019

Parádní akce před zahájením sezóny.

 

Kostomlaty - SK Dubí 3:1 (1:1)

15. 6. 2019

Poslední utkání jsme herně zvládli a ukončili tak vítězstvím po důstojném výkonu nevydařený konec sezóny. V nepříjemném horku jsme byli aktivnější, po několika šancích jsme šli do vedení střelou Kuglera. Ani vyrovnání nás neovlivnilo a po půli jsme přidali další dva góly.

Bohužel na hřišti bylo i dost momentů, které do fotbalu nepatří. Zákeřná hra, oplácení, vyhrožování... bohužel jsou týmy, které takhle hrají. Třeba fauly zezadu bez míče s úmyslem zranit, lokty v obličeji nebo zákeřné oplácení za tvrdou hru jsou momenty, které dokážou hodně otrávit od práce do fotbalu. Ještě horší však je, když jim u arbitrů tato hra prochází. Buď nechtějí mít problémy nebo se prostě bojí. Jasné vyloučení například nebylo potrestáno ani žlutou. Opravdu jsme znechuceni a dle reakce dalších klubů nejen my... Radši budu poslouchat, že "brečíme", než vozit hráče po nemocnicích. Naštěstí to dnes byly jen šrámy... Ze zápisu to pak vypadá jako slušný zápas a nepotrestaný klub si tak může zkoušet svůj "fotbal" na dalších adeptech. To ale už nejsme na fotbale...

Děkuji všem za dnešní zápas, za nasazení, za chladnou hlavu při reakcích na nečistou hru soupeře a zároveň za celou sezónu, kterou budeme hodnotit samostatně. Fotbalu zdar.

Sestava: Javůrek - Bláha, Knotek, Forni, Albrecht - Hänel Aleš, Zeman, Kinzl, Beneš (Zimmermann) - Hänel Martin (Janota), Kugler (Vavřička)

branky: Kugler 2, Zeman

 

Soběchleby - Kostomlaty 1:2 (1:0)

12. 5. 2019

Moc jsme chtěli odčinit domácí prohru s modlanským béčkem, ale věděli jsme, že na plácku v Soběchlebech to bude těžké. Zvlášť, když jsme opět lepili sestavu, jak se dalo. Zápas měl náboj a i šancí bylo rovnoměrně z obou stran. Jediná se ujala domácím v poslední minutě první půle. Naštěstí jsme hned v 54´ vyrovnali a moc chtěli vývoj zápasu zvrátit v náš prospěch. Velmi dobrým bojovným výkonem od všech jsme si tři body dnes zasloužili. Proměněná penalta pět minut před koncem to potvrdila. Velká pochvala všem na place.

Sestava: Veleba - Bláha, Horák, Zeman, Albrecht - Hänel Aleš, Hejhal, Kinzl, Beneš (Zimmermann) - Kugler, Hänel Martin (Vavřička)

branky: Kugler, Hejhal z penalty

 

Kostomlaty - Sobědruhy 3:1 (1:0)

20. 4. 2019

V přímém souboji o druhé místo se hrála dlouho vyrovnaná partie, soupeř hrozil hlavně z rohových kopů. Mírnou herní převahu jsme zúročili po půlhodině, kdy po centru do vápna nekompromisně zavěsil hlavou Horák. Nástup do druhé půle nám vyšel, když jsme zachytili rozehrávku Sobědruh a míč téměř od půlící čáry vrátil do branky Kinzl. Dobře takticky jsme udržovali míč na svých kopačkách a navíc přidali třetí gól Kuglerem. Soupeř korigoval až těsně před koncem. Skvěle vyšla premiéra brankáři Hrbkovi. Nyní bude důležité potvrdit vítězství na hřišti houževnatých Kladrub.

Sestava: Hrbek - Albrecht, Bláha, Řeřicha, Hänel Aleš - Hejhal (Beneš), Zeman, Knotek (Javůrek), Kugler - Kinzl, Horák

branky: Horák, Kinzl, Kugler

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

následující »