Jdi na obsah Jdi na menu
 


aktuality

Příspěvky

Zimní příprava A týmu - 2020

26. 1. 2020

Přípravné zápasy:

18.1.  Kostomlaty - Hostomice  13 h (UMT Osek)   5:3 (3:0)

26.1.  Kostomlaty - Ohníč  13 h (UMT Osek)  0:6 (0:3)

2.2.  ASK Lovosice B - Kostomlaty  14 h (UMT Lovosice)  7:5 (1:2)

8.2.  Radovesice - Kostomlaty   (UMT Brozany)  5:0 (2:0)

9.2.  Kostomlaty - Zabrušany  13 h (UMT Osek)  3:2 (2:0)

23.2.        Háj - Kostomlaty  12 h  (UMT Osek)

13.-16.2.  Soustředění Kostomlaty (Teplice) 

7.3.   Kostomlaty - Milešov   10 h    (UMT Srbice)

Každé úterý trénink od 19 h: UMT Teplice, středa od 18:30: tělocvična Kostomlaty, soboty dle dohody fyzická příprava. Tréninky společné s dorostem Kostomlaty/Hostomice.

 

 

Nové dresy A týmu v klubových barvách.

25. 9. 2019

 

Kostomlaty - Proboštov B 2:1 (0:0)

25. 9. 2019

Poctivě odehrané utkání proti dobrému soupeři se dlouho odvíjelo bez branek. Měli jsme prostorovou převahu a navázali jsme herně na druhý poločas minulého zápasu. Pořád se ale nadřeme na vstřelení gólu. Ten přišel až v sedmdesáté minutě, když byl uzdravený Kugler úspěšnější v souboji s brankářem. Když chvíli na to přidal druhý gól střelou zpoza šestnáctky, bylo rozhodnuto. Soupeř stačil jen zkorigovat na rozdíl gólu.

Sestava: Jonáš - Bláha, Řeřicha, Polák Jarda - Knotek, Hänel Aleš - Janota (Javůrek), Zeman, Beneš - Kinzl, Hampl (Kugler)

branky: Kugler 2x

 

Výběr okresu (1979) - stará garda Kostomlat 3:3

21. 8. 2019

Parádní akce před zahájením sezóny.

 

Kostomlaty - SK Dubí 3:1 (1:1)

15. 6. 2019

Poslední utkání jsme herně zvládli a ukončili tak vítězstvím po důstojném výkonu nevydařený konec sezóny. V nepříjemném horku jsme byli aktivnější, po několika šancích jsme šli do vedení střelou Kuglera. Ani vyrovnání nás neovlivnilo a po půli jsme přidali další dva góly.

Bohužel na hřišti bylo i dost momentů, které do fotbalu nepatří. Zákeřná hra, oplácení, vyhrožování... bohužel jsou týmy, které takhle hrají. Třeba fauly zezadu bez míče s úmyslem zranit, lokty v obličeji nebo zákeřné oplácení za tvrdou hru jsou momenty, které dokážou hodně otrávit od práce do fotbalu. Ještě horší však je, když jim u arbitrů tato hra prochází. Buď nechtějí mít problémy nebo se prostě bojí. Jasné vyloučení například nebylo potrestáno ani žlutou. Opravdu jsme znechuceni a dle reakce dalších klubů nejen my... Radši budu poslouchat, že "brečíme", než vozit hráče po nemocnicích. Naštěstí to dnes byly jen šrámy... Ze zápisu to pak vypadá jako slušný zápas a nepotrestaný klub si tak může zkoušet svůj "fotbal" na dalších adeptech. To ale už nejsme na fotbale...

Děkuji všem za dnešní zápas, za nasazení, za chladnou hlavu při reakcích na nečistou hru soupeře a zároveň za celou sezónu, kterou budeme hodnotit samostatně. Fotbalu zdar.

Sestava: Javůrek - Bláha, Knotek, Forni, Albrecht - Hänel Aleš, Zeman, Kinzl, Beneš (Zimmermann) - Hänel Martin (Janota), Kugler (Vavřička)

branky: Kugler 2, Zeman

 

Soběchleby - Kostomlaty 1:2 (1:0)

12. 5. 2019

Moc jsme chtěli odčinit domácí prohru s modlanským béčkem, ale věděli jsme, že na plácku v Soběchlebech to bude těžké. Zvlášť, když jsme opět lepili sestavu, jak se dalo. Zápas měl náboj a i šancí bylo rovnoměrně z obou stran. Jediná se ujala domácím v poslední minutě první půle. Naštěstí jsme hned v 54´ vyrovnali a moc chtěli vývoj zápasu zvrátit v náš prospěch. Velmi dobrým bojovným výkonem od všech jsme si tři body dnes zasloužili. Proměněná penalta pět minut před koncem to potvrdila. Velká pochvala všem na place.

Sestava: Veleba - Bláha, Horák, Zeman, Albrecht - Hänel Aleš, Hejhal, Kinzl, Beneš (Zimmermann) - Kugler, Hänel Martin (Vavřička)

branky: Kugler, Hejhal z penalty

 

Kostomlaty - Sobědruhy 3:1 (1:0)

20. 4. 2019

V přímém souboji o druhé místo se hrála dlouho vyrovnaná partie, soupeř hrozil hlavně z rohových kopů. Mírnou herní převahu jsme zúročili po půlhodině, kdy po centru do vápna nekompromisně zavěsil hlavou Horák. Nástup do druhé půle nám vyšel, když jsme zachytili rozehrávku Sobědruh a míč téměř od půlící čáry vrátil do branky Kinzl. Dobře takticky jsme udržovali míč na svých kopačkách a navíc přidali třetí gól Kuglerem. Soupeř korigoval až těsně před koncem. Skvěle vyšla premiéra brankáři Hrbkovi. Nyní bude důležité potvrdit vítězství na hřišti houževnatých Kladrub.

Sestava: Hrbek - Albrecht, Bláha, Řeřicha, Hänel Aleš - Hejhal (Beneš), Zeman, Knotek (Javůrek), Kugler - Kinzl, Horák

branky: Horák, Kinzl, Kugler

 

Rtyně - Kostomlaty 4:2 (1:1)

14. 4. 2019

Utkání se těžko hodnotí. Domácí důležitý zápas vyhráli, gratulujeme. Bohužel sportovní stránka jde stranou, když se jedná o zdraví. S odstupem času to vidím jinak, než při zápasovém shonu. Na zákrok domácího hráče oceněný jen žlutou kartou by nestačila ani karta červená, ale spíš disciplinární trest, v civilním životě by to bylo možná kvalifikováno jako úmyslné ublížení na zdraví. Prošlápnutí kolena stojné nohy zepředu po odehrání míče může dorostenci ukončit kariéru a zanechat trvalé následky. Proti zákeřné hře se dá bohužel těžko bránit... Rtyně vyhrála, protože jsme neproměnili šance v první půli a nechali aktivní domácí otočit zápas. Rtyně se raduje za tři body a faulující hráč už možná ani neřeší co provedl, neboť byl oceněn pouze žlutou kartou. Je mi z toho smutno. Celý tým přejeme Martinovi rychlé uzdravení.

Sestava: Veleba - Hänel Aleš, Bláha, Řeřicha, Albrecht - Janota, Horák, Kugler, Beneš - Hänel Martin (41´ Zimmermann), Javůrek

branky: Kugler, Beneš

 

Kostomlaty - Ohníč B 10:0 (2:0)

10. 4. 2019

Sestava: Veleba - Hänel Aleš, Řeřicha (C), Bláha, Albrecht (Vavřička) - Janota (Zimmerman Jan), Zeman, Horák, Kugler - Javůrek (Kinzl), Barák (Hänel Martin)

branky: Horák 3, Hänel Martin 2, Hänel Aleš 2 (1x PK), Kugler 2, Zimmermann

 

Suché - Kostomlaty 3:2 (1:1)

30. 3. 2019

Sobotní překvapivé výsledky se bohužel nevyhnuly ani našemu týmu. Místo potvrzení předchozího vítězství jsme více bojovali s terénem a sami se sebou. Pachuť křivdy přinesly i některé výroky arbitrů, na které jsme bohužel reagovali řečněním. O to více vycítili domácí možnost uspět. Vedení se ujali záhy po nešťastném odrazu míče na samotného hráče v malém vápně, jenž se nemýlil. Těsně před půlí přišlo vyrovnání po dlouhém nákopu za obranu a zakončení Aleše Hänela. Po přestávce jsme domácí doslova zamkli na jejich půli, gól však nepřicházel. Naopak přišlo několik brejkových situací soupeře, z nichž jedna byla bohužel gólová. Ač jsme stačili bleskově odpovědět po výletu stopera Horáka, přišla rozdílová branka z přímého kopu. Na obrat už nebyl čas. Nelze se vymlouvat na nečekané absence, výsledek spíš ovlivnilo neproměňování šancí při tlaku v druhé půli. Je to pro nás vztyčený prst do dalších duelů.

Sestava: Javůrek - Albrecht, Bláha, Horák, Hänel Aleš - Hejhal (Vavřička), Zeman, Kugler, Zimmermann - Hänel Martin, Barák

branky: Hänel Aleš, Horák

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

následující »